ادامه مطلب

نوامبر 6, 2017
نویسنده : sara kamali
دسته بندی : اخبار اجتماعی

27 سال؛ میانگین مدت پرداخت حقوق به بازنشستگان کشوری

[ad_1]

میانگین مدت پرداخت حقوق به حقوق بگیران صندوق بازنشستگی کشوری از زمان بازنشستگی تا زمان قطع رابطه مالی، در سال ۱۳۹۵ به ۲۷ سال می رسد.

به گفته ایسنا، براساس جدیدترین آمار منتشر شده از سوی دفتر برنامه ریزی و توسعه سیستم های صندوق بازنشستگی کشوری، میانگین مدت پرداخت حقوق به حقوق بگیران صندوق بازنشستگی کشوری از زمان بازنشستگی تا زمان قطع رابطه مالی، در سال گذشته ۲۷ سال است؛ این در حالی است که میانگین مدتِ خدمت حقوق بگیران در سال ۹۵، ۲۸,۷۹ سال اعلام شد.

برهمین اساس، میانگین مدت پرداخت حقوق از تاریخ بازنشستگی تا زمان قطع رابطه مالی، در بیشترین حالت مربوط به استان تهران با ۲۹,۹ سال و در کمترین حالت برای استان کهگلویه و بویر احمد ۱۲.۲ سال است.

به گفته روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، میانگین مدت پرداخت حقوق از تاریخ بازنشستگی تا زمان قطع رابطه مالی پس از استان تهران، در استان های مرکزی با ۲۷,۴ سال، استان سمنان با ۲۶.۴ سال و در استان های آذربایجان شرقی، اصفهان، بوشهر، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، زنجان، فارس، قزوین، قم، مازندران، هرمزگان و همدان نیز حداکثر ۲۵.۸ سال بوده است.

میانگین مدت پرداخت حقوق از تاریخ بازنشستگی تا زمان قطع رابطه مالی در استان های آذربایجان غربی، البرز، خوزستان، کردستان، کرمانشاه نیز حداکثر ۲۴,۸ سال عنوان شده است.

براساس این گفته، ۸۷ درصد حقوق بگیران صندوق بازنشستگی کشوری به طور میانگین ۳,۹ سال خدمت غیر رسمی و ۱۷ درصد نیز به طور متوسط ۰.۷۶ سال خدمت ارفاقی داشته اند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع خبر

برچسب ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*