ادامه مطلب

آگوست 20, 2017
نویسنده : sara kamali
دسته بندی : اخبار اجتماعی

نمایشگاه پوسترهای منتخب جشنواره "ترافیک وگرافیک"

[ad_1]

به گفته خبرگزاری مهر، غلامحسین سلمانی معاون حمل و نقل و ترافیک این منطقه با بیان اینکه نهادینه سازی فرهنگ رعایت قوانین ترافیکی جزء اولویت های اساسی کاری پارک آموزش ترافیک این منطقه است، گفت: در پی برگزاری جشنواره بزرگ “ترافیک و گرافیک” که هرساله به ابتکار سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران برپا می شود، و آثاری گویا، زیبا و ارزنده با موضوع احترام به عابر پیاده و سایر نکات ترافیکی توسط هنرمندان برجسته رشته هنرهای تجسمی از سطح کشور خلق می شوند، پارک آموزش ترافیک منطقه ۲۱ با هدف بهره گیری از آثار هنری مذکور و ارائه خدمات آموزشی با کیفیت هرچه بالاتر و تاثیرگذارتر به شهروندان، اقدام به برگزاری نمایشگاهی با نام “ترافیک و گرافیک” کرده است.

سلمانی با اشاره به اینکه بازدید از این نمایشگاه برای عموم شهروندان؛ آزاد است، افزود: معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه۲۱ در نظر دارد آثار ارزنده این نمایشگاه را جهت استفاده سایر شهروندان ساکن در محلات ۱۳گانه این منطقه به صورت سیار در سرای محلات و خانه های فرهنگ نیز در معرض دید عموم قرار دهد.

لازم به ذکر است، نمایشگاه پوسترهای منتخب جشنواره “ترافیک و گرافیک” به مدت دو روز در محل پارک آموزش ترافیک منطقه ۲۱ برپا شد.

بازدید از اسکان های کارگری

 مسلم زارعی رئیس اداره HSE منطقه۲۱ ضمن اعلام خبر فوق گفت: این بازدید با حضور جمعی از مدیران نواحی و کارشناسان واحدهای مربوطه در راستای رسیدگی هرچه بیشتر به وضعیت بهداشتی و ایمنی اسکان های کارگری نواحی سه گانه منطقه ۲۱ انجام شده است.

وی در خصوص ضرورت انجام این بازدیدها افزود: با توجه به اهمیت حفظ ایمنی و ارتقای سطح وضعیت بهداشتی و سلامت کارگران و نیروهای خدماتی در سطح منطقه۲۱ دوره های ممیزی و بازرسی از اسکان های کارگری با اولویت کاهش خطرات، حفظ ایمنی و بهبود وضعیت بهداشتی و سلامت این اماکن در دستور کار واحد بهداشت، ایمنی و محیط زیست این منطقه قرار دارد.

زارعی در پایان خاطرنشان کرد: طی این بازدید و طبق موارد مندرج در چک لیست های مرتبط، کلیه موارد و مشکلات مجموعه های اسکان کارگری اعم از استاندارد دودکش ها و تهویه، بهداشت محیط کار، برگه اطلاعات ایمنی مواد MSDS، تابلوهای ایمنی و هشدار، ضبط و ربط محیط کار، وجود نواقص در جعبه کمک های اولیه، استفاده از تجهیزات حفاظت فردی و … شناسایی و به مسئولین ذیربط جهت برطرف کردن این موارد اعلام شد.

لازم به ذکر است؛ بازرسی و ممیزی اسکان های کارگری نواحی سه گانه منطقه۲۱ و رفع کلیه موارد عدم انطباق و ارتقاء سطح ایمنی آنها در قالب یک طرح فوریتی و با مشارکت کلیه حوزه های ذیربط در حال انجام است.

[ad_2]

منبع خبر

این خبر را به اشتراک بگذارید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*