نمایشگاه فعالیت‌های فرهنگی وزارت علوم افتتاح شد

توسطsara kamali

نمایشگاه فعالیت‌های فرهنگی وزارت علوم افتتاح شد

در اولین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی و با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، نمایشگاه فعالیت‌های فرهنگی وزارت علوم در فضای نمایشگاهی این وزارتخانه آغاز به کار کرد.

 دکتر سید ضیا هاشمی در مراسم افتتاح این نمایشگاه، با تبریک سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، محتوای این نمایشگاه را چکیده‌ای از فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و دانشگاه‌ها اعلام کرد که می‌تواند به عنوان یک نمونه مورد توجه قرار بگیرد و این نمایشگاه‌ها در همه مراکز دانشگاهی برگزار شود.

او برگزاری این نمایشگاه را در راستای مرور برنامه‌های انجام شده در معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم دانست که به نوعی تجلیل از خدمات دست‌اندرکاران این حوزه نیز محسوب می‌شود.

مسئول کمیته دانشگاهیان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی افزود: «در روزهای نزدیک به جشن پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نمایشگاه پیاده‌راه انقلاب نیز مقابل سردر دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.»

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم در ابتدای بازدید خود از این نمایشگاه، از پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم نیز رونمایی کرد.

براساس این گزارش، در نمایشگاه فعالیت‌های فرهنگی وزارت علوم، اطلاعات آماری کانون‌های فرهنگی و هنری، انجمن‌های علمی، نشریات دانشجویی، کرسی‌های آزاداندیشی برگزارشده، گزارش مکتوب فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، تصاویر جشنواره‌های سراسری رویش و حرکت، اردوهای زیارتی رضوی و گزیده‌ای از انتشارات پژوهشکده علوم اجتماعی و مطالعات فرهنگی وزارت علوم در معرض نمایش مدیران، کارکنان و مراجعان به ستاد وزارت علوم گذاشته شده است.

همچنین در مراسم افتتاح نمایشگاه فعالیت‌های فرهنگی وزارت علوم، تنی چند از مدیران این وزارت حضور داشتند.

منبع:ghatreh

درباره نویسنده

sara kamali administrator

٪ نظرات تا کنون

seyd rezaنوشته شده در2:16 ب.ظ - ژانویه 31, 2017

ishala in nameyshgaha bashn ta ma in enqelabo az yademoon nabrim

mahdiنوشته شده در2:17 ب.ظ - ژانویه 31, 2017

nmidoon in hame nameyshga zadan vaqean che faydeie dare vaqti mishe to jaye g sarmaye gozari kard

پاسخ دادن