ادامه مطلب

نوامبر 1, 2017
نویسنده : sara kamali
دسته بندی : اخبار اجتماعی

زیرساخت های لازم برای اربعین در مهران قبل از ۵ آبان تکمیل شود

[ad_1]

به گفته خبرنگار مهر، محمدعلی افشانی ظهر امروز در ستاد اربعین در پایانه مهران اظهار داشت: مرز مهران به عنوان یکی از مهمترین مرزهای کشور طی ایام اربعین شاهد تردد میلیونی زائران خواهد بود.

افشانی تصریح کرد: هم اکنون پروژه های زیرساختی متعددی در استان ایلام و مرز مهران در حال اجرا است که باید تا قبل از ۵ آبان، تکمیل شوند.

وی با اشاره به اینکه یکی از مهمترین پروژه های زیرساختی در استان بحث چهارخطه کردن جاده ایلام- مهران است، ادامه داد: باید گره های ترافیکی که در این محور وجود دارد و پروژه هایی که به این منظور در حال اجراست، قبل از اربعین به سرانجام برسند.

معاون عمرانی وزیر کشور گفت: یکی از مهمترین مباحث زیرساختی در استان ایلام و مرز مهران، توجه به آینده نگری و تدوین برنامه های جامع برای پروژه هاست.

افشانی افزود: باید با آینده نگری و تدوین برنامه های جامع نسبت به اجرای پروژه های زیرساختی در مرز مهران اقدام کرد، چرا که تردد از این مرز قطعا در آینده بیشتر خواهد شد و باید آینده نگری کرد.

وی تأکید کرد: در بحث پروژه های زیرساختی جاده ایلام- مهران تا پایان سال ۹۷، چهارخطه خواهد شد.

معاون عمرانی وزیر کشور بیان کرد: برای اجرای پروژه های زیرساختی در مرز مهران دیگر برنامه های کوتاه مدت نباید اجرایی شود و از برنامه های بلندمدت و کارهای اساسی استفاده کرد.

گفتنی است محمدعلی افشانی صبح امروز به منظور بازدید از پروژه های زیرساختی در مرز مهران وارد استان شد و به همین منظور از پروژه های زیرساختی اربعین از جمله تقاطع غیرهمسطح ارغوان، پروژه چهارخطه کردن ایلام-مهران بازدید کرد.

افشانی علاوه بر این بازدیدها، از پایانه برکت و پارکینگ بزرگ اربعین نیز بازدید به عمل آورد و بعد از جلسه ستاد اربعین قرار است از محور ترشابه به عنوان مسیر دوم زائران اربعین بازدید کند.

در جلسه ستاد اربعین همچنین قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام، سیدکمال الدین میرجعفریان سرپرست معاونت استانداری ایلام نیز با اعلام توضیحاتی تاکید کردند پروژه های زیرساختی در مرز مهران تا قبل از اربعین و ۵ آبان به سرانجام برسد.

[ad_2]

منبع خبر

این خبر را به اشتراک بگذارید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*