ادامه مطلب

نوامبر 4, 2017
نویسنده : sara kamali
دسته بندی : اخبار اجتماعی

تاکید بر نوسازی بافت فرسوده و تقویت گردشگری در کلانشهرها

[ad_1]

محسن احمدی در گفت‌گو با خبرنگار مهر با اشاره به حضورش در شهرداری شاهرود گفت: باید تلاش شود تا اقدامات لازم برای شهر شاهرود در حوزه‌های مختلف صورت گیرد.

وی تصریح کرد: بر اساس برنامه ریزی شده الویت های برای شهر در نظر گرفته شده است که از آن جمله می توان به استفاده ظرفیت و پتانسیل شهر اشاره کرد.

احمدی گفت: شاهرود ظرفیت‌های بسیاری را در بخش‌های مختلف و بخصوص گردشگری و تفرجگاهی دارد که باید این موارد تقویت شود.

شهردار شاهرود ادامه داد: این شهر دارای بافت تاریخی بسیار با ارزشی است که باید از این ظرفیت استفاده شود و در این زمینه می‌توان با انعقاد تفاهمانه با سازمان‌های مربوطه میزان گردشگری در شهر را افزایش داد.

وی افزود: سالانه حدود ۱۵ میلیون زائر مشرف به حرم امام رضا(ع) می شوند که از شهر شاهرود عبور می‌کنند و می توان از این ظرفیت برای شهر استفاده کرد.

احمدی با اشاره به نوسازی بافت فرسوده در شاهرود بیان کرد: این شهر نیز همانند سایر شهرهای کشور با بافت فرسوده روبرو است و باید طرح‌های تشویقی برای نوسازی بافت فرسوده در نظر گرفته شود.

شهردار شاهرود افزود: یکی دیگر از برنامه‌های اصلی در دوره جدید اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در سطح شهر و توسعه امکان فرهنکی و ورزشی خواهد بود.

وی به تعامل و همکاری شهرداری و شورای شهر مشهد بیان کرد: تلاش می‌شود این همکاری در آینده افزاش یاید چرا که این همکاری به نفع شهروندان شاهرودی خواهد بود.

احمدی همچنین به نحوه انتخاب مدیران و معاونین در شهرداری اشاره کرد و افزود: در این بخش نیز تلاش می‌شود از افراد با تجربه استفاده شود.

[ad_2]

منبع خبر

این خبر را به اشتراک بگذارید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*