ادامه مطلب

سپتامبر 27, 2017
نویسنده : sara kamali
دسته بندی : اخبار اجتماعی

انتصاب مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر

[ad_1]

به اعلام خبرگزاری مهر،نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید با اشاره به اهمیت اداره کل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر تأکید کرد: یکی از ایده‌های اصلی بنیاد در چند سال گذشته ساماندهی تشکل‌های ایثارگری در مسیر تکامل بنیاد بوده است و تشکل‌های شاهد و ایثارگر به عنوان اتاق فکر بنیاد مطرح بوده و خوشبختانه گام‌های خوبی در مسیر اهداف مشخص شده برداشته‌اند.

معاون رییس جمهوری با اشاره به اهمیت فعالیت‌های فرهنگی توسط تشکل‌های ایثارگری ادامه داد: توجه و حرکت تشکل‌های ایثارگری در فعالیت‌های فرهنگی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مهم و ضروری است و باید از این ظرفیت‌ها به خوبی استفاده شود.

 حجت الاسلام والمسلمین شهیدی افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره تأکید دارند که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه شناسانده شده و به نسل‌های آینده معرفی شود و اگر روزی مشکلی برای کشور پیش بیاید ایثارگران و فرزندان آن‌ها هستند که دوباره به صحنه خواهند آمد.

وی نخبگان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر را بازوی کاری بنیاد عنوان کرد و افزود: باید از وجود بیش از ۸۰۰۰ نفر نخبه شاهد و ایثارگر برای پیشبرد اهداف بنیاد و حل مشکلات ایثارگران استفاده کنیم.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این نشست از زحمات چندین ساله حمید کشایی در سمت مدیرعاملی سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر و موفقیت‌های کسب شده این سازمان در عرصه خدمت رسانی به خانواده معزز شاهد و ایثارگر و صنعت هتلداری و همچنین خدمات چند ساله احمد مهاجری در مسئولیت اداره کل دفتر امور مجلس تقدیر کرد.

[ad_2]

منبع خبر

این خبر را به اشتراک بگذارید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*