ادامه مطلب

نوامبر 20, 2017
نویسنده : sara kamali
دسته بندی : اخبار اجتماعی

ارائه تسهیلات اقامتی به مسافران در راه مانده در پایتخت

[ad_1]

به اعلام خبرگزاری مهر، سمیه حاجوی با اشاره به برنامه های مدیریت شهری در ایام سرد سال و ارائه خدمات به خانواده های درمانده تصریح کرد: برحسب نیاز خانواده هایی که وارد شهر تهران شده اند اما به هر دلیلی مشکلی برای آنها ایجاد شده که قادر به بازگشت به شهر خود نیستند از سوی این منطقه شناسایی شده و به مرکز خدمات اجتماعی شهرداری تهران معرفی می شوند.

شهردار منطقه ۷ تاکید کرد: این عزیزان بعد از اسکان چند روزه، هزینه بازگشت آنها از سوی شهرداری پرداخت خواهد شد تا بتوانند به دیار خود بازگردند.

وی در ادامه با اشاره به طرح ضربتی ساماندهی متکدیان در چهارراه ها و معابر پرتردد این منطقه، افزود: این طرح با تیمی متشکل از مدد کار اجتماعی، نیروی انتظامی و ناوگان جمع آوری متکدیان در معابر اصلی سطح منطقه به صورت مستمر اجرا می شود.

حاجوی عنوان کرد: پس از تشخیص تکدی گری حرفه ای برای انجام اقدامات مدد کاری، ویزیت پزشک و تشکیل پرونده؛ به سامان سرا معرفی و غربالگری می شوند.همچنین متکدیان نیازمند به مراکزی چون بهزیستی و کمیته امداد معرفی می شوند.

شهردار منطقه ۷ در پایان تاکید کرد: شهروندان می توانند در صورت مشاهده متکدیان با شماره ۱۳۷ تماس بگیرند تا در کمترین زمان ممکن جمع آوری و اقدامات مددکاری و ساماندهی آنان انجام شود.

[ad_2]

منبع خبر

این خبر را به اشتراک بگذارید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*