ادامه مطلب

ژوئن 22, 2017
نویسنده : sara kamali
دسته بندی : اخبار اجتماعی

اجرای طرح حمایت از مدارس توسط شهرداری مناطق

[ad_1]

به گفته خبرگزاری مهر، سعید طلوعی با اعلام این مطلب افزود: به منظور بهبود وضعیت فضاهای تحصیلی دانش آموزان، بهسازی مدارس در قالب فعالیت های عمرانی، تجهیزی و برنامه ای انجام خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: مجموعه فعالیت های عمرانی در این مدارس در قالب رنگ آمیزی، ایزوگام، روکش آسفالت و مرمت ساختمان مدارس ،طبق برنامه زمان بندی در مدارسی که از سوی اداره آموزش و پرورش معرفی می شود، اجرا خواهد شد.

شهردار منطقه ۷ با اشاره به اینکه فعالیت های عمرانی و تجهیزاتی طبق یک برنامه ریزی دقیق و در طول ۳ماه تابستان در مدارس سطح منطقه اجرا خواهد شد، یادآور شد: مدارس در توسعه و تعمیق فرهنگ جامعه شهری نقش با اهمیت دارند، در همین راستا  اداره آموزش‌های شهروندی منطقه ۷،  با همکاری و تعامل آموزش و پرورش اجرای طرح حمایت از مدارس را در دستور کار خود قرار داده است.

به گفته وی هدف از اجرای این طرح ایجاد الگوی مدیریت واحد و عادلانه در توزیع خدمات به مدارس و کمک به تجهیز، بهسازی ونوسازی، ایمن سازی و بازسازی محیط‌های آموزشی، هوشمندسازی مدارس، کمک به تهیه و تأمین کتاب برای کتابخانه‌های مدارس و فعالیت‌های برنامه‌ای درزمینه فرهنگی، هنری، اجتماعی، آموزشی، ورزشی و زیست محیطی خواهد بود.

[ad_2]

Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*