ادامه مطلب

دسامبر 18, 2017
نویسنده : sara kamali
دسته بندی : اخبار اجتماعی

آزار و اذیت دختر نوجوان

پس از 6 سال دختر 16 ساله به تعرضی که راننده سرویس مدرسه به او کرده بود اعتراف کرد و پرده از رازی دردناک برداشت .

دختر نوجوان 16 ساله که به دلیل افسردگی تحت نظر روانپزشک قرارداشت ، بالاخره لب به سخن گشود و پرده از راز دردناکی پس از 6 سال برداشت .

بر اساس اخبار رسیده این دختر نوجوان ، اذعان کرده است که زمانی که 9 ساله بوده به مدت 2 سال ، تحت تعرض جنسی راننده سرویس دبستانش قرار گرفته است و به دلیل ترسی که از برملاشدن این ماجرا داشته است تا کنون لب به سخن نگشوده بود .

این دختر به پلیس انتظامی گفته است : “من در کلاس سوم دبستان درس می خواندم هر روز راننده سرویس مدرسه هر روز به دنبال می‌آمد تا مرا به مدرسه ببرد. اما او طی دو سال بعد از مدرسه مرا به خانه اش می برد و آزار می داد.

کلاس سوم تا پنجم را به اجبار پدر و مادرم به مدرسه می رفتم. نمی خواستم به مدرسه بروند اما جرات نداشتم در این باره حرفی به پدر و مادرم بزنم. پدر و مادرم فکر می کردند راننده سرویس مرد خوبی است.به همین خاطر دوسال سکوت کردم و وقتی کلاس پنجم را به پایان رساندم دیگر راننده سرویس را ندیدم.اما خاطره دوسال آزار هرگز از ذهنم پاک نمی شود. به همین خاطر به افسردگی مبتلا شدم.

پدر و مادرم مرا برای درمان پیش یک روانشناس بردند و آنجا بود که ماجرا را به روانشناس توضیح دادم. حالا بعد از 6 سال که این راز برملا شده آمده ام تا از راننده سرویس مدرسه شکایت کنم.”

پس از این شکایت ، راننده 64 ساله بازداشت و مورد تحقیق و بازجویی قرارگرفت . گفتنی است که تا این لحظه ، وی تمامی اتهامات را کتمان کرده است و دختر نوجوان را به دروغگویی متهم نموده است …

برچسب ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*